بهترین روغن هیدرولیک درب اتوماتیک

وقتی صحبت از درب‌های اتوماتیک و جکهای برقی می‌شود، یکی از اساسی ترین مواردی که به آن دقت می‌شود حرکت نرم و روان آنها می‌باشد. این امر در جکهای درب اتوماتیک هیدرولیکی به طور کلی بیشتر مورد توجه قرار میگیرد. پس لازم است به منظور حفظ سلامت و افزایش طول عمر جکهای درب اتوماتیک هیدرولیکی خود به قطعاتی که در سیالات قرار دارد توجه بیشتری کنید با سرویس به موقع و با انتخاب بهترین روغن هیدرولیک درب اتوماتیک هیدرولیک.

با این حال ممکن است تصور کنید که تمام روان کننده ها و روغن های هیدرولیک کارکرد یکسان داشته، اما حقیقت این است که کاملاً ضروری است که روغن هیدرولیک مناسب برای جک پارکینگی هیدرولیک خود را پیدا کنید. روانکار یا روغن هیدرولیک اشتباه نه تنها می تواند به قطعات آسیب برساند، بلکه می تواند عوارضی را ایجاد کند که منجر به تعمیرات پرهزینه شود. هنگامی که به دنبال روان‌کننده های با کیفیت بالا و روغن هیدرولیک می‌گردید، متوجه می شوید که تعدادی گزینه برای انتخاب وجود دارد، پس دقت در انتخاب نوع روغن هیدرولیک و اندازه مورد نیاز از عواملیست که باید در نظر گرفته شود.

تا اینجا شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چگونه متوجه شویم که روغن هیدرولیک مورد نیاز چه خصوصیاتی باید داشته باشد و مقدار آن چقدر است؟ خوشبختانه، شما مجبور نیستید نیازهای روغن هیدرولیک یا گزینه های روان کننده دیگر را به تنهایی تشخیص دهید. متخصصانی در زمینه گیت های اتوماتیک وجود دارند که می توانند به ارزیابی نیازهای شما در انتخاب نوع روغن مناسب به شما یاری دهند و اطلاعات لازم در انتخاب بهترین گزینه را به شما دهند. اگر بدنبال روغن هیدرولیک یا روانکار درب اتوماتیک در ایران هستید ، دریغ نکنید و با تیم متخصصان آگاه ما در فروشگاه سکیوریتی کالا و یا شرکت ایمن فربد سپاهان تماس حاصل بفرمایید. ما مفتخریم که محصولات با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه دهیم، همانگونه که در دهه‎ های اخیر این امر را انجام داده و رضایت مصرف کنندگان عزیز را بدست آورده‌ایم.

یکی از این روغن‌های بسیار باکیفیت موجود روغن هیدرولیک MX00970 میباشد، این روغن هیدرولیک مخصوص دمای بسیار بالا ساخته شده است و به عملکرد دستگاه های مکانیکی شما در محیط های بسیار کوچک و با دمای بالا کمک میکند و مهم نیست در چه درجه دمایی از محیط مشغول به کار میباشد، بنابرین با توجه اقلیم گسترده ایران و دماهای مختلف در شمال و جتوب کشور به راحتی میتوان از آن در تمام نقاط کشور در دربهای اتوماتیک هیدرولیک و یا راهبندهای هیدرولیک استفاده نمود.

روغن هیدرولیک درب اتوماتیک

یکی دیگر از روغن‌های هیدرولیک موجود، روغن هیدرولیک FAAC می‌باشد که برندی نام آشنا در صنعت درب اتوماتیک می‌باشد که از سال ۱۹۶۵ در این عرصه مشغول به فعالیت می‌باشد. این روغن مخصوص جکهای درب اتوماتیک هیدرولیک FAAC و انواع راهبند هیدرولیک FAAC میباشد. این روعن مخصوص کارکرد در دماهای پایین میباشد و با رنگ قرمز ارائه می‌شود.

 

روغن هیدرولیک FAAC

اگر به دنبال بینش تخصصی در مورد روغن های هیدرولیک و روان کننده های دربهای اتوماتیک هستید، دریغ نکنید و با تیم فنی ما و با شماره ۰۹۳۵۶۴۰۱۸۰۹ تماس بگیرید. ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و انجام سرویس های دوره ای اینگونه دربها هستیم تا محصول مورد نظر شما بالاترین راندمان کاری خود، با طول عمر بالا داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *