آموزش کددهی ریموت فک

اگر شما ریموت فک یا ریموت جنیوس خریداری کرده اید و قصد دارید تا خودتان بر روی مدارفرمانتان پروگرام کنید با ما همراه باشید با آموزش کددهی ریموت فک و جنیوس به صورت تصویری. لازم است بدانید رسیور های فک و رسیورهای جنیوس کاملا شبیه به یکدیگر می‌باشند و هر یک فقط و فقط ریموت های مخصوص به خود را لازم دارد تا پروگرام شود. پس از پروگرام ریموت های ایرانی و چینی بر روی مدارفرمان های فابریک فک و جنیوس خودداری کنید که نتیجه ای جز اتلاف وقت و هزینه شما نخواهد داشت.

در ابتدا با این رسیور ها کمی آشنا شویم. همانگونه که میبینید از لحاظ شکل ظاهری هر ۲ رسیور شبیه هم بوده و تنها لیبل جداگانه ای بر روی آن خورده و البته در عمل نیز کمی کارکرد متفاوتی دارند.

 

کددهی ریموت فککددهی ریموت جنیوس

پروگرام ریموت فک

محل کلید پروگرام ریموت

اما کد دهی ریموت بر روی این رسیورها چگونه است؟ رسیورهای FAAC و GENIUS را به دو روش میتوان کد دهی کرد که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

 • روش اول :
  – ابتدا درب برد را باز کرده
  – دکمه ای کوچکی بر روی ریسور می باشد را فشار میدهیم (مطابق شکل زیر)،چراغ قرمز رنگی بر روی رسیور روشن میشود.
  – ریموت مورد نظر را برداشته و هر کدام از دکمه هایی که میخواهیم کد دهی کنیم را ۳ ثانیه نگه میداریم سپس رها می کنیم. اگر بخواهید تمام دکمه های ریموت را کددهی کنید باید هر دکمه راه ۳ ثانیه نگه دارید و اگر بخواهید ۵۰ عدد ریموت را کددهی کنید باید پشت سر هم هر دکمه ریموت را ۳ ثانیه نگه دارید.
  – بعد از ۱۰ ثانیه چراغ قرمز رنگ روی رسیور خاموش می شود.
  – ریموت شما کد دهی شده است.

 

 • روش دوم :
  – اگر در زیر باران هستید و نمی توانید جعبه برد را بار کنید (بخاطر اینکه باران وارد برد نشود)، یا دسترسی به برد سخت می باشد می توانید از این روش استفاده کنید.
  – ریموتی که از قبل کد داده شده است را بردارید و حداقل در فاصله یک متری برد قرار بگیرید دکمه های ۱ و ۲ را همزمان با هم ۵ ثانیه نگهدارید و سپس رها کنید.
  – سپس هر دکمه ای کد داشته است را ۳ ثانیه نگه دارید و رها کنید. سپس ۵ ثانیه صبر کنید ریموتی که می خواهید کد دهی کنید را بردارید و دکمه ای می خواهید کد‌دهی شود را ۵ ثانیه نگه  دارید.
  – بعد ۱۰ ثانیه صبر کنید تا چراغ رسیور خاموش شود.
  – ریموت شما کد دهی شده است.

کد دادن ریموت فک

شماتیک کلید های ریموت FAAC

مشاهده ویدیو آموزش کددهی ریموت فک (Faac) و جنیوس (Genius) با فرکانس ۴۳۳:

مشاهده ویدیو آموزش کددهی ریموت فک (Faac) و جنیوس (Genius) با فرکانس ۸۶۸:


به منظور خرید این محصول و درخواست نصب در شهر اصفهان از طریق شرکت ایمن فربد سپاهان و یا با شماره ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱ تماس حاصل بفرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *