برای خرید جک یا موتور درب اتوماتیک نیاز به دانستن ۳ عامل می باشد که به مثلث خرید معروف می باشند، مثلت “نوع کاربری و نیاز”، “میزان هزینه” و “انتظارات ما” تعیین کننده ی اصلی در انتخاب جک و یا موتور درب اتوماتیک می باشد که بسیاری از مصرف کنندگان در انتخاب این عوامل دچار سردرگمی می شوند. بنابرین در مرحله اول باید بدانیم که کاربری درب به چه صورت است؟ آیا تک لنگه است یا دولنگه یا ریلی؟ بعد از تعیین این مورد دانستن مواردی همچون تعداد تردد، وزن درب، طول هر لنگه و حتی ارتفاع درب ضرروی می باشد.

در گوشه دیگری از این مثلث نقش انتظارات ما در تعیین جک بسیار حیاتی می باشد. انتظاراتی مانند باز شدن یک لنگه در، میزان سرعت باز و بسته شدن، ۲۴ ولت یا ۲۲۰ ولت بودن جک ها و … در انتخاب جک و موتور درب اتوماتیک باید در نظر گرفته شود تا خرید قهرمانانه ای داشته باشیم.

اما نقش اصلی تعیین بسیار از مردم در خرید جک، میزان هزینه می باشد. بنابرین عامل اصلی و تعیین کننده در میزان هزینه انتخاب جک ایرانی یا خارجی است؟

پاسخ به این سوال برای همکارانی که در زمینه درب اتوماتیک فعالیت میکنند ساده است، جک های خارجی دارای کیفیت ساخت بالا و کارایی بیشتری نسبت به جک های ایرانی هستند. برای پاسخ بهتر به این سوال می توان به چند برند خوب این زمینه اشاره کرد که در سطح جهانی مطرح می باشند و تداعی خرید مطمعن و بدون دردسر را دارد.

جک های ایتالیایی، آلمانی دارای کیفیت و کارایی بالایی هستند و در واقع خیال کاربر را برای سالیانه سال از لحاظ سرویس و نگهداری راحت می کنند. مدارفرمان های این نوع جک ها توان بالایی دارند و امکانات زیادی به مصرف کننده ارائه می دهند. بنابرین محصولات آلمانی و بخصوص ایتالیایی بی رقیب اند و تمام نیازهای کاربر را برطرف می کنند. البته برند های ایتالیایی هم دارای تفاوت کیفیت هستند و همه آنها دارای کیفیت و کارایی هم سطحی ندارند. برخی از این برندها عبارتند از:جک درب اتوماتیک بی اف تی BFT، جک درب اتوماتیک لایف LIFE، جک درب اتوماتیک فک FAAC، جک درب اتوماتیک وی تو V2، بتا Beta، نایس Nice، پروتکو Proteco و غیره.

 

در محصولات ایرانی و با بازه قیمتی پایین تر، گزینه های خرید بسیاری وجود ندارد اما با توجه به استفاده قطعات ایتالیایی در جک ها، در چند سال اخیر فروش خوبی نصیبه تولیدکنندگان این نوع جک ها کرده است. می توان گفت در زمینه جک های درب اتوماتیک شرکت سیماران با محصولات متعددتر و با کیفیت تر نسبت به سایر رقبا پیشتاز می باشد. استفاده از موتورهای ایتالیایی پروتکو در سری P فراز محصولات خود یکی از دلایل برتری این شرکت به سایر رقبای داخلی خود می باشد.

در رده ی بعدی جک تک نما با نام تجاری محک می باشد، که محصولی نسبتا با کیفیت می باشد و نیاز کاربران را تا حدی پاسخ میدهد.

بعد از سیماران و محک جکهای الکتروپیک با نام تجاری یوتاب گزینه خریدی مناسب می باشد که با الگو برداری از زومر آلمان به بازار معرفی شد. یوتاب، محصولی متوسط است و یک جک کاملا معمولی به حساب می آید و از لحاظ قیمتی هم قیمتی مناسب و پایینی دارد. بعد از این ۳ گزینه، شرکت تابا هم به تازگی وارد عرصه درب اتوماتیک شده است که بررسی آن منصفانه نمی باشد اما به ظاهر جکی متوسط می باشد.


به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید

تلفن دفتر مرکزی:   ۰۳۱۹۱۰۰۳۰۳۷

فکس: —

تلفن همراه (مدیریت): ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱

پشتیبانی: ۰۹۳۵۶۴۰۱۸۰۹

ایمیل: info@ifs-co.ir

کانال تلگرام: کلیک کنید

صفحه اینستاگرام: کلیک کنید

فروشگاه اینترنتی تجهیزات حفاظتی: کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *