گارانتی محصولات آلدو

رقابت در عرضه آیفون های تصویری و به طور کلی محصولات سیستم های حفاظتی و نظارتی امروزه بسیار نزدیک شده و اکثر شرکت ها برای فروش بیشتر محصولات خود اقدام به افزایش کیفیت ساخت و افزودن ویژگی هایی به این محصولات کرده اند. یکی از این ویژگی ها که دغدغه‌ی بسیاری از مصرف کنندگان نیز هست مسئله گارانتی و خدمات پس از فروش محصول می‌باشد. شرکت آلدو پیش تر محصولات خود را همانند سایر شرکت‌ها با ۳۶ ماه گارانتی روانه بازار می‌نمود که در اقدامی تحصین برانگیز مدت زمان گارانتی محصولات آلدو در زمینه آیفون های تصویری را ۱۲ ماه اضافه کرده تا مجموعا ۴۸ ماه گارانتی بر روی این محصولات ارائه شود که مدت زمان زیاد و قابل قبولی برای تایید کیفیت محصولات خود می‌باشد.

آیفون تصویری آلدو در تمامی مدلهای خود از لحاظ ظاهری، دارای ظاهری امروزی و همه پسند می‌باشد و از لحاظ کیفیت نیز دارای کمترین خرابی در میان بسیاری از برندهای موجود در بازار می‌باشد.

شرکت ایمن فربد سپاهان از تاریخ آذر ماه ۱۴۰۲ کلیه محصولات آیفون تصویری آلدو را با ۴۸ ماه گارانتی ارائه خواهد کرد که میتوانید به طور مستقیم با کارشناس فروش شرکت تماس حاصل بفرمایید و یا از طریق خرید آنلاین فروشگاه اینترنتی سکیوریتی کالا کلیه محصولات را مشاهده، مقایسه و خرید نمایید و در کمترین زمان درب منزل تحویل بگیرید.

شرایط استفاده از گارانتی محصولات آلدو:

از تاریخ درج شده بر روی محصول ۴۸ ماه نگذشته باشد.
هولگرام و بارکد و تاریخ تولید بدون عیب و نقص باشد.
گارانتی تعویض شامل نوسانات برق ،شکستگی و آبخوردگی نمی‌شود.
نصب اشتباه و اتصالی بین کابلها شامل گارانتی نمی باشد
بوی سوختگی pcb بدهد (pcb آتش گرفته باشد).


شما میتوانید به منظور درخواست بازدید و یا نصب در شهر اصفهان از طریق نمایندگی آلدو اصفهان  با شماره ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱ تماس حاصل نمایید و یا جزئیات پروژه خود را به شماره واتس اپ داده شده ارسال نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *