10 برند برتر دوربین مداربسته 2021

بازار دوربین مداربسته در ایران متاسفانه دچار برندهای ناشناخته و عمدتا بی کیفیت شده است و خرید یک دوربین مداربسته با کیفیت چه از لحاظ تصویر و چه از لحاظ کیفیت ساخت برای مصرف کننده بسیار دشوار شده است و عمدتا دچار سردرگمی در خرید محصول می‌شوند. برندهایی که در کارگاه هایی کوچک تولید و عرضه میشوند و همگی نیز ادعای بهترین بودن را دارند. اما در واقعیت چه میگذرد؟ برندهای مطرح در دنیا چیست و چه برندی به شما حس خوبه امنیت را خواهد داد؟ پس در ادامه با ما همراه باشید با معرفی ۱۰ برند برتر دوربین مداربسته سال ۲۰۲۱ که سایت مطرح IPICA هر سه ماه اقدام به معرفی این چارت میکند.

معرفی چارت ۱۰ برند برتر دوربین مداربسته در سه فصل اول سال ۲۰۲۱:

10 برند برتر دوربین مداربسته

 

همانطور که در چارت مشخص است، در سه فصل اول سال ۲۰۲۱، صدرنشین های این جدول برندهای هایک ویژن و اکسیس هستند و در جایگاه سوم داهوا قرار دارد، و کمی پایین‌تر برندهای جذاب Hanwha Techwin و برای اولین بار حضور شرکت آلمانی Mobotix در بین ۱۰ دوربین محبوب را شاهد بودیم

در ایالات متحده آمریکا برند Axis در رتبه اول باقی مانده است و در عین حال سهم خود را در محبوبیت بیش از ۸ درصد افزایش داده است. قابل توجه ترین تغییر در پایان سه ماهه در ایالات متحده، افزایش سهم محبوبیت بوش است که به ۵ برند برتر دوربین های نظارتی معروف تبدیل شده است.

در غرب اروپا، بوش نیز موقعیت خود را تقویت می‌کند و در سه ماهه سوم از رتبه چهارم به پنجم می رسد و در عین حال محبوبیت خود را ۳٫۵ درصد افزایش داده است.

 


 

به منظور خرید دوربین مداربسته و یا درخواست نصب در شهر اصفهان از طریق شرکت ایمن فربد سپاهان و یا با شماره ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱ تماس حاصل بفرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دعوتنامه عضویت در کانال تلگرام

به منظور دریافت لیست قیمت محصولات و اخبار سیستمهای حفاظتی به کانال ما بپیوندید

عضویت در کانال تلگرام بستن