فعال سازی عبور از خط دستگاه برایتون

قابلیت عبور از خط یا Crossline که پیش تر در دستگاه های داهوا و سایر برندهای مطرح با سیستم Tripwire معرفی شده بودند، اینبار در دستگاه های سری جدید برایتون معرفی شد. این قابلیت کاربردی زمانی کاربرد دارد که شما قصد محافظت از یک منطقه را دارید. با استفاده از این سیستم عبور از خط دستگاه برایتون شما قادر خواهید بود تا خطی را به عنوان مثال بر روی درب ورودی منزل خود بکشید و هنگام عبور فردی از این خط، آلارم بر روی دستگاه یا تلفن یا ایمیل خود دریافت کنید، با ما همراه باشید با آموزش فعال سازی عبور از خط دستگاه برایتون !

این قابلیت این امکان را دارد که شما ساعت خاصی را برای ارسال آلارم تنظیم نمایید. به عنوان مثال برای خط کشیده شده بر روی درب منزل خود میتوانید تعریف کنید که تنها ترددهای بین ۱۲ شب تا ۶ صبح را به صورت آلارم برای شما ارسال کند و در طول روز گزارشی از تردد ارسال نشود.

عبور از خط یا Crossline در سری جدید دستگاه های برایتون قابل فعال سازی میباشد و شما اگر به متظور استفاده از این قابلیت دستگاهی خریداری میکنید، قبل از خرید از وجود این قابلیت مطمعن شوید.

مشاهده آموزش فعال سازی Crossline دستگاه برایتون :

منبع: داتیس


شما میتوانید به منظور درخواست بازدید و یا نصب در شهر اصفهان از طریق نمایندگی برایتون با شماره ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱ تماس حاصل فرمایید و یا جزئیات پروژه خود را به شماره واتس‌اپ داده شده ارسال نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *