تشخیص حرکت انسان در دوربین هایکویژن

چندی پیش گفته شد که شرکت داهوا از تشخیص حرکت هوشمند در محصولات خود رونمایی کرد و امروز شرکت هایک ویژن با ارائه اپدیت برای تعدادی از دستگاه ها قابلیت تشخیص حرکت انسان یا تشخیص حرکت هوشمند را اضافه نمود. هایک ویژن در نسخه جدید فریم ور خود , تشخیص حرکت انسان را با نام Motion detection 2.0 ارائه کرده استپ

Motion Detection 2.0

تیم های امنیتی با استفاده از فن آوری سنتی تشخیص حرکت، مرتباً هشدارهای دروغین ناشی از باران شدید تا ریزش برگ، جاری شدن آب یا حتی عبور حیوانات را دریافت می‌کنند.

اکثر سیستم های دارای قابلیت تشخیص حرکت از “تغییر پیکسل” برای ایجاد هشدار استفاده می کردند. در حالی که این روش می تواند تهدیدهای امنیتی واقعی را ایجاد کند، مانند یک متجاوز که دیوار دیواری را می‌شکند، خطر هشدارهای دروغین نیز بسیار زیاد است.

تغییر بازی با استفاده از AcuSense-Motion Detection 2.0

برای رفع چالش‌ها، هایک ویژن با فناوری AcuSense Motion Detection خود را ارتقا داده است. این امر با استفاده از ویژگی‌هایی برای تشخیص انسان و وسایل نقلیه از سایر اشیا در هر محیط خاص‌، تشخیص حرکت را به سطح جدیدی می‌رساند، و ابزارهایی را برای جستجوی ویدیوها تا حد ممکن هوشمند و سریع انجام می‌دهد.

تمرکز بر تهدیدهای امنیتی واقعی با مردم و تشخیص وسیله نقلیه

اولین راه کلیدی که Hikvision Motion Detection 2.0 امنیت را بهبود می‌بخشد این است که به مدیران اجازه می‌دهد هنگام ورود افراد یا وسایل نقلیه به محیط‌، به راحتی هشدارها را پیکربندی کنند. اگر منطقه ای معمولاً مشغول بازدیدکنندگان یا عابران پیاده باشد‌، می‌توان سیستم‌ها را طوری تنظیم کرد که بعضی مناطق از صفحه را نادیده بگیرند و فقط در صورت ورود شخص یا وسیله نقلیه به یک منطقه غیرمجاز، هشدارها را ایجاد کنند.

با هشدارهای خودکار برای وسایل نقلیه یا افرادی که وارد مناطق ممنوع می شوند ، تیم های امنیتی می توانند خیلی سریعتر و موثرتر به نقض احتمالی امنیت پاسخ دهند.

جستجوی سریعتر فیلم

دومین مزیت مهم Motion Detection 2.0 امکان جستجو در فیلم های ویدئویی بر اساس ظاهر افراد یا وسایل نقلیه در یک بازه زمانی خاص است. این بدان معناست که سرپرستان می توانند از افراد و وسایل نقلیه ضبط شده در دستگاههای NVR یا DVR ، کلیپ های ویدئویی را فراخوانی کرده و آنها را پخش کنند، بدون اینکه نیازی به بیش از ساعتها ضبط فیلم داشته باشند.

این ویژگی به این معنی است که فیلم های امنیتی ساعاتی یا حتی چند روزه فقط در چند دقیقه قابل بررسی هستند و تیم‌ها می‌توانند به سرعت تصاویر ویدئویی با کیفیت بالا از نقض امنیتی مهم رخ داده را پیدا کنند.

ساده سازی آن با پیکربندی پیش فرض

در حالی که سیستم های دارای Hikvision Motion Detection 2.0 قابلیت های پیشرفته ای را برای بهبود امنیت ارائه می دهند ، تنظیم و استفاده از آنها نیز سریع و آسان است.

لیست دستگاه‌هایی که از این قابلیت پشتیبانی میکنند.

:Supported IPC AcuSense Series
DS-2CD2xx3G2
DS-2CD2xx6G2
DS-2CD2xx7G2

:Supported NVR AcuSense Series
DS-76/77xxNI-K1(B)/K2/K4
DS-76/77NI-I2/I4

:Supported Turbo HD products

iDS-72xxHxHI-M

 


شما میتوانید به منظور درخواست نصب دوربین مداربسته،بازدید و یا طراحی نقشه نصب در شهر اصفهان از طریق نمایندگی هایکویژن با شماره ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱ تماس حاصل نمایید و یا جزئیات پروژه خود را به شماره واتس اپ داده شده ارسال نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *