تشخیص حرکت یا Motion detection این روزها به یکی از تکنولوژی های تمامی دستگاه ها تبدیل شده است اما تشخیص جرکت هوشمند دوربین مداربسته داهوا یک گام فراتر

تشخیص حرکت یا Motion detection این روزها به یکی از تکنولوژی های تمامی دستگاه ها تبدیل شده است اما تشخیص جرکت هوشمند دوربین مدار بسته داهوا یک گام فراتر از سایر دستگاه‌هاست و با استفاده از آن از تمامی آلارم های اشتباه می‌توان راحت شد. خطاهایی که در تشخیص حرکت معمولی با عبور حشرات، حیوانات و … رخ می‌دهد و بسیار آزار دهنده نیز می‌باشد. در ادامه با مشاهده ویدیو تفاوت تشخیص حرکت هوشمند ( SMD Technology ) و معمولی دوربین مدار بسته داهوا کاملا به این ویژگی کاربردی پی خواهید برد.

تشخیص حرکت در مجتمع های بزرگی که دارای تعداد دوربین زیادی می‌باشد و نگهبان در حال رصد تصاویر است بسیار کاربردی و مفید می‌باشد اما در صورتی که اکثر این آلارم ها که به نگهبان داده می‌شود دارای خطا و اشتباه باشد نتیجه منفی در حفظ امنیت یک ساختمان خواهد داشت که شرکت داهوا با ارائه این تکنولوژی که با نام SMD معرفی شده، این مشکل را کاملا برطرف کرده است.
SMD مخفف کلمه Smart Motion Detection می‌باشد.
پس اگر به تازگی دستگاه ضبط تصاویر داهوا به تازگی حریداری نموده اید با کمی دقت بر روی ویدیو زیر می‌توانید از این تکنولوژی به طور دقیق تر بهره ببرید.

مشاهده ویدیو:

 


به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و یا خرید مخصولات داهوا بدون واسطه و از طریق نمایندگی داهوا با ما در تماس باشید.

تلفن دفتر مرکزی: ۰۳۱۹۱۰۰۳۰۳۷

مدیریت فروش: ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *