دوربین اسپیددام SD5A Wizsense

Dahua Technology به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی بر IoT و خدمات نظارت تصویری، دوربین اسپید دام SD5A PTZ که نسل جدیدی از خانواده WizSense هست را برای پشتیبانی از طیف گسترده ای از قابلیت‌های هوش مصنوعی در محیط‌های داخلی و خارجی همراه با بهبود تجربه کاربری برای مشتریان رونمایی کرد. نمای کلی دوربین اسپیددام SD5A Wizsense به صورت زیر می‌باشد

دوربین اسپید دام Wizsense

لنز نامرئی

این دوربین به منظور افزایش پنهان کاری، از ظاهری با لنز مخفی و همچنین کاملاً سیاه و کروی استفاده میکند که از فاصله ۱۵ متری آن را با چشم غیر‌مسلح تقریباً نامرئی میکند. این طراحی از افراد مشکوک جلوگیری میکند تا از دوربین‌های مداربسته فرار کنند و ناراحتی افراد در معرض دوربین‌های نظارتی در مکان‌های عمومی را برطرف کند.

دوربین اسپید دام Wizsense

سر و صدای بسیار کم

در پاسخ به نویز آزاردهنده‌ای که هنگام چرخش دوربین PTZ ایجاد می‌شود، دوربین Dahua SD5A PTZ از یک موتور با نویز فوق العاده کم استفاده می‌کند که به طور قابل توجهی صدای دوربین را در هنگام چرخش کاهش می‌دهد. نتایج آزمایش در یک آزمایشگاه نشان می‌دهد که صدای تولید شده توسط چرخش دوربین SD5A PTZ در ارتفاع ۱٫۵۵ متری کمتر از ۲۰ دسی بل (آزمایش شده در فاصله ۱ متر) است. این طراحی نظارت نا محسوس و بدون مزاحمت را ممکن می‌سازد و آن را برای برخی از مکانهای ساکت مانند کتابخانه‌ها ، موزه‌ها ، گالری‌ها و غیره مناسب میکند.

دوربین اسپید دام Wizsense

فعال سازی قابلیت‌های هوش مصنوعی

مانند سایر محصولات Dahua WizSense، دوربین اسپیددام SD5A Wizsense به تراشه AI مستقل مجهز است تا عملکردهای هوشمند ارتقا یافته را در اختیار کاربران قرار دهد. بر اساس الگوریتم یادگیری عمیق، دوربین ترکیبی از محافظت از محیط و ردیابی خودکار است تا امکان نظارت هوشمند بسیار دقیق و جامع را فراهم کند که برای مرزها، حاشیه رودخانه‌ها ، منازل و سایر مناطقی که با خطرات نفوذ روبرو هستند مناسب است.

محافظت از محیط

محافظت از محیط به کاربران امکان می‌دهد مجموعه‌ای از قوانین هوشمند را برای انسانها، وسایل نقلیه و اشیا تنظیم کنند، که به آنها کمک می‌کند تشخیص دهند که افراد ناشناس سعی در ورود به مناطق خاص یا خصوصی را دارند. هنگامی که یک انسان یا وسیله نقلیه وارد منطقه هشدار تعیین شده توسط کاربر می‌شود یا شیئی در منطقه خاصی ظاهر و یا ناپدید می‌شود ، زنگ هشدار فعال شده و سیستم پیامی را به مرکز نظارت ارسال می کند. در همان زمان، دوربین PTZ به طور خودکار شروع به ردیابی هدف و ضبط تصاویر دقیق می‌کند. به لطف الگوریتم یادگیری عمیق، میزان هشدار کاذب بسیار کاهش یافته است. به طور کلی، این عملکرد خدمات نظارت تصویری حرفه‌ای ، هوشمند و تصفیه شده را به مشتریان ارائه می‌دهد.

ردیابی خودکار

با عملکرد ردیابی خودکار با استفاده از هوش مصنوعی، دوربین اسپید دام Wizsense دقت بالا و ردیابی انعطاف پذیری را برای سناریوهای گوناگون در فواصل مختلف ارائه می‌دهد.

SMD Plus

براساس الگوریتم یادگیری عمیق، قابلیت SMD Plus می‌تواند انسان یا وسایل نقلیه موجود در صحنه را به طور موثر طبقه بندی کند. این ویژگی هشدارهای دروغین ناشی از برگها، چراغ‌ها، حیوانات خانگی و سایر اشیا غیر هدف را فیلتر می‌کند ، بنابراین به طور قابل توجهی دقت زنگ هشدار را بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، همچنین از جستجوی سریع هدف در فیلم‌های ضبط شده پشتیبانی می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد تاریخچه داده‌های خود را برای ردیابی سریع‌تر انسان و وسایل نقلیه تجزیه و تحلیل کنند‌، بهره‌وری جستجو را افزایش دهند و در هزینه ها نیز صرفه جویی کنند.

PFA

استفاده از PFA ارزش فوق العاده‌ای نیز برای دوربین به ارمغان می‌آورد. این قابلیت نه تنها وضوح تصویر را تضمین می‌کند و باعث لرزش در طول بزرگنمایی نمی‌شود ، بلکه همچنین باعث کاهش زمان فوکوس می‌شود تا وضوح تصاویر را همیشه حفظ کند و به طور قابل توجهی تجربه کاربر را بهبود بخشد.

دوربین اسپید دام Wizsense

محصولی برای طیف گسترده‌ایی از کاربردهای گوناگون دوربین Dahua SD5A PTZ که دارای ابعادی کوچک و ساختاری سبک است ، از بزرگنمایی ۴۵X optica و رزولوشن های مختلف از ۲MP تا ۴K پشتیبانی می‌کند. دوربین اسپیددام SD5A Wizsense داهوا با داشتن ویژگی‌های ذکر شده ، یک راه حل مقرون به صرفه و عملی فراهم می‌کند که نیازهای مختلف نظارتی را تأمین می‌کند. از محیط‌های آرام، تا مناطق خطرناک که نیاز به بازدارندگی برای ورود افراد ناشناس و مزاحمان دارند.


به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصولات wizsense داهوا از طریق نمایندگی داهوا و شماره های زیر در تماس باشید

۰۳۱-۹۱۰۰۳۰۳۷              –              ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *