پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما

معرفی محصول :

شرکت تکنما در راستای توسعه محصولات خود در سال جدید اقدام به معرفی پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما۱ واحدی و  ۲ واحدی نموده تا بسیاری از افرادی که قصد تجهیز منزل مسکونی، باغ و یا کارگاه خود را به درب بازکن تصویری دارند با کمترین هزینه‌ی ممکن و با حداقل شروط لازم در نصب، اقدام به تجهیز محل مورد نظر نمایند. پکیج های اقتصادی آیفون تصویری تکنما که از سوی این شرکت با نام پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما ۲۰۲۰ معرفی شده است دارای امکاناتی جذاب نسبت به سایر برندها و حتی نسبت به محصولات قبلی این شرکت نیز می‌باشد.

پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما 2 واحدی

پک ۲ واحدی آیفون تصویری تکنما سری ۲۰۲۰

پکیج اقتصادی ایفون تصویری تکنما

آیفون تصویری تکنما در ابتدا با هدف مجتمع‌های بزرگ طراحی و توسعه یافت که این امر باعث شد تا با کمترین هزینه ممکن در سیم کشی بتوان سیستم ایفون تصویری را اجرا نمود. اما این شرکت از ساختمانهای تک واجدی و دو واحدی نیز قافل نیست و در اواخر سال ۱۳۹۹ با معرفی پکیج اقتصادی تکنما ۲۰۲۰ گامی بزرگ در تجهیز این ساختمان‌ها نیز برداشته است. در ادامه به معرفی این پکیج و قابلیت های آن خواهیم پرداخت.

مشخصات فنی:

پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما ۲ واحدی سری ۲۰۲۰ شامل دو عدد مانیتور تکنما D43 ، یک عدد پنل دو واحدی و یک عدد ترانس ۱۵۱۰ جهت تغذیه پنل و درب بازکن می‌باشد. و پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما ۱ واحدی نیز شامل یک عدد مانیتور تکنما D43 ، یک عدد پنل دو واحدی و یک عدد ترانس ۱۵۱۰ می‌باشد.

مانیتورهای D43 موجود در این پک، کمی با مانیتور D43 معمول متفاوت بوده و این تفاوت در صفحه کلیدهای آن بیشتر به چشم می‌آید. صفحه کلید مانیتور تکنما D43 که به صورت لمسی بوده در این پکیج به صورتی میکروسوئیچی شده که تنها دلیل برای توجیه استفاده از این میکروسوئیچ ها به جای صفحه لمسی پایین آوردن هزینه و کم شدن هزینه نهایی پکیج می‌باشد.

اما نکته قابل توجه در خصوص این مانیتورها این است که دارای قابلیت ارتباط داخلی نیز هستند. اگر کمی با محصولات تکنما آشنایی داشته باشید میدانید که مانیتورهای سری D تکنما تنها دارای ارتباط با واحد نگهبانی هستند اما به دلیل تغییرات نرم افزازی در این مانیتورها قابلیت ارتباط داخلی (ارتباط ۲ واحد با یکدیگر) توسط این دو مانیتور موجود میسر شده که یک امتیاز بسیار خوب برای این پکیج می‌باشد.

یکی دیگر از قابلیتهای متفاوت در این پکیج را باید در پنل دو واحدی آن جستجو کرد. قابلیت راه اندازی با ۵ سیم از مزیت‌های آن می‌باشد. به طور کلی در منازل مسکونی که ساختمان سن بالایی دارد امکان سیم کشی جدید میسر نیست و استفاده از سیم‌های زوجی قدیمی نیز به صورت محدود در دسترس میباشد، لذا شرکت تکنما با ارائه این پنل که با ۵ سیم توانایی راه اندازی دارد پاسخگوی بسیاری از منازل ویلایی قدیمی نیز خواهد بود.

در خصوص حافظه نیز کلیه محصولات تکنما قابلیت ذخیره عکس را نیز دارند در صورتی که از یک حافظه هوشمند در هنگام نصب استفاده شود. پس مانیتورهای این پکیج به تنهایی دارای قابلیت ذخیره عکس نمیباشند.

راهنمای نصب این پکیج‌های اقتصادی :

پکیج اقتصادی آیفون تصویری تکنما 1 واحدی

گارانتی و خدمات پس از فروش:

پکیج های افتصادی تکنما نیز دارای ۳ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشند توسط این شرکت و یا فروشگاه اینترنتی سکیوریتی کالا به صورت معتبر عرضه خواهد شد.

شرایط استفاده از گارانتی:

  1. از تاریخ قید شده بر روی محصولات ۳۶ ماه نگذشته باشد.
  2. هولگرام و بارکد و تاریخ تولید بدون عیب و نقص باشد.
  3. گارانتی تعویض شامل نوسانات برق ،شکستگی و آبخوردگی نمی‌شود.
  4. نصب اشتباه و اتصالی بین کابلها شامل گارانتی تعویض نمی باشد
  5. بوی سوختگی pcb بدهد (pcb آتش گرفته باشد).

در صورت نیاز به کسب راهنمایی‌های بیشتر و یا در خصوص درخواست نصب در شهر اصفهان از طریق نمایندگی تکنما در اصفهان و یا با شماره‌های زیر تماس حاصل بفرمایید و در صورت نیاز به خرید این پکیج‌ها با قیمتی استثنایی از طریق لینک زیر اقدام نمایید

۰۳۱-۹۱۰۰۳۰۳۷             –                ۰۹۳۵۶۴۰۱۸۰۹

خرید پکیج اقتصادی آیفون تصویری ۱ واحدی تکنما    

خرید پکیج اقتصادی آیفون تصویری ۲ واحدی تکنما 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *