مزایای آیفون تصویری تکنما

ساختار آیفون تصویری تکنما با سایر آیفونهای تصویری متفاوت می‌باشد که در واقع به دلیل بهره‌گیری از سیستم دیجیتال باعث شده تا کاملا متمایز با آیفونهای آنالوگ باشد. در این مقاله میتوانید تفاوت میان سیستم های دیجیتال و آنالوگ را مشاهده نمایید. اما خارج از بحث دیجیتال بودن، مزایای استفاده از آیفون تصویری تکنما در چیست؟

یکی از مزایای این آیفون تصویری این است که کلیه مراحل ساخت و تولید محصولات تکنما مانند طراحی بدنه، برنامه نویسی، طراحی برد، مونتاژ قطعات THT و SMD توسط متخصصان ایرانی شرکت تکنما انجام میپذیرد.

سیستم دیجیتال تکنما هیچگونه محدودیتی در اجرای پروژه هایی که جدید تعریف میشوند ندارد و کافیست پروژه های غیرقابل اجرا تعریف شوند تا توسط کارشناسان تکنما برنامه نویسی و اجرا گردد که به اصطلاح به این حالت Open Source گفته می‌شود.

از قابلیت‌های منحصر به فرد این آیفون امکان افزودن حافظه، قابلیت بازکردن جک درب اتوماتیک یا کرکره برقی یا بازکردن ۲ درب نفر رو به صورت همزمان اشاره کرد که نکته قابل توجه استفاده از این امکانات حتی در ارزان‌ترین مدل آیفون تصویری تکنما می‌باشد. عملکرد این روش به این صورت است که در صورت نیاز به این قابلیت‌ها باید ماژول رابط جک و حافظه هوشمند تکنما را به مجموعه خود اضافه کرده تا کلیه آیفونهای مجتمع مجهز به این امکانات شود.

یکی از عمده ترین مشکلات سایر آیفون های تصویری مقاوم نبودن در برابر نوسانات و دوفاز شدن برق می‌باشد که همگی دارای هزینه تعمیر بالایی هم می‌باشند، اما محصولات آیفون تصویری تکنما در مقابل نوسانات و دو فاز شدن حداقل تا ۲ ساعت پایداری دارند، ولتاژ اندازه گیری شده دو فاز در آزمایشگاه تکنما ولتاژ بالای ۳۸۰ ولت و ولتاژ پایین ۱۱۴ ولت می‌باشد که این امر نشان از آستانه تحمل ولتاژ بالای محصولات تکنما دارد.

و در آخر یکی از ویژگی های بسیار خوب ایفون تکنما قیمت مناسب آن نسبت به سایر برندها می‌باشد. دلیل مناسب بودن قیمت این آیفونها تولید انبوه به منظور در دسترس بودن برای انبوه سازان و ایرانیزه بودن قطعات آن است که حتی تعدادی از مدلهای آیفون تصویری تکنما به دلیل کیفیت بالای خود به کشور ترکیه با نام Teknima صادر می‌شود.


اگر قصد خرید آیفون تصویری تکنما برای مجتمع خود دارید می‌توانید از طریق راه های زیر اقدام نمایید و در صورتی که نیاز به نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر و یا بازدید از ساختمان خود در شهر اصفهان می‌باشید با شماره ۰۹۳۵۶۴۰۱۸۰۹ تماس حاصل بفرمایید.

راه‌های خرید مخصولات آیفون تصویری تکنما زیر نظر نمایندگی تکنما اصفهان:

خرید اینترنتی از فروشگاه سکیوریتی کالا با نازلترین قیمت 

تلفن دفتر مرکزی: ۰۳۱۹۱۰۰۳۰۳۷

تلفن همراه: ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱

ایمیل: info@ifs-co.ir

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *