کاربرد پخش کننده تصویر تکنما

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که کاربرد پخش کننده تصویر در محصولات آیفون تصویری تکنما چیست و در چه شرایطی باید از این ماژول استفاده کرد. برای پاسخ به این سوال باید گفت که پخش کننده تصویر زمانی کاربرد دارد که تعداد واحدهای ساختمان بیش از ۱۰ واحد و تعداد انشعابات خط تصویر خیلی زیاد باشد.

در واقع پخش کننده تصویر کار ایزوله کردن هریک از کانالهای خروجی و جداسازی آنها از هم را انجام میدهد. این ماژول یک خط نصویر را به ۸ خط تصویر تبدیل می‌کند به این صورت که اگر در ورودی پخش کننده تصویر ۱۰۰% سیگنال تصویر را داشته باشیم، در تمام کانالهای پخش کننده که به سمت گوشی ها میرود نیز ۱۰۰% توان خروجی را داریم و کیفیت تصویر در تمام واحدها و در یک سطح بسیار عالی خواهد بود.

همچنین قابل توجه است زمانی که از پخش کننده تصویر استفاده می‌شود پشت هرکدام از گوشی‌ها بین + و – خط تصویر باید یک مقاومت ۷۵ اهم استفاده شود. دلیل استفاده از این مقاومت بالانس امپدانس خط تصویر می‌باشد.

نقشه نصب این ماژول پخش کننده تصویر برای ۶ مانیتور تک نما:

نقشه پخش کننده تصویری تکنما

نکته مهم در مورد نصب پخش کننده تصویر در مواقعی که از چند پخش کننده استفاده می کنیم است، هرگز خروجی دوربین را به صورت موازی به ورودی ۲ یا چند پخش کننده وصل نمی کنیم، چون با اینکار دو مقاومت ۷۵ اهم داخلی پخش کننده‌ها با هم موازی می‌شود و باعث آسیب دیدن مقاومت داخلی دوربین می‌شود. بنابرین رعایت این نکته از سوی نصابان محترم از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌باشد.


همکاران و علاقه مندان عزیز میتوانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس فنی شرکت تماس حاصل فرمایندو یا به منظور خرید این ماژول از طریق راه های زیر اقدام بفرمایند.

فروشگاه اینترنتی سکیوریتی کالا – خرید ماژول پخش کننده تصویری آیفون تصویری تکنما

کارشناس فنی: ۰۹۳۵۶۴۰۱۸۰۹

تلفن دفتر نمایندگی تکنما اصفهان: ۰۳۱۹۱۰۰۳۰۳۷

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *