آیفون تصویری تکنما

همانطور که می دانید سیستمی که آیفون های تصویری تکنما استفاده می کند با سایر آیفون های تصویری متفاوت است. درواقع سیستم دیجیتالی این آیفون ها باعث شده تا گاهی بسیاری از تعمیرکاران و نصابان با مشکلات و سوالاتی در زمان نصب روبرو شوند.

محصولات تصویری تکنما با بسیاری از سیم کشی ها سازگار بوده و با هر شکل سیم کشی می توان یک مجموعه آیفون های تصویری را راه اندازی کرد. اما اگر واحد های یک ساختمان و به طبع سیستم سیم کشی ساختمان به صورت نامتقارن یا تلفیقی باشد نیاز به یک قطعه جانبی با نام isolator یا تکرارکننده دارید تا بتوانید مجموعه آیفون های تصویری خود را راه اندازی نمایید. که لازم به ذکر است این نوع سیم کشی نامتقارن به ندرت در ساختمان ها استفاده می شود و حتی در تعداد واحد های کمتر از ۲۰ واحد در صورت وجود سیستم نامتقارن نیز نیازی به تکرار کننده نمی باشد.

طریقه نصب isolator:

بر روی isolator علاوه بر قسمت تغذیه که آن مشخص است سه بخش دیگری با نام های زیر قابل مشاهده می باشد.

  1. Channel 1
  2. Channel 2
  3. Channel 3

در ابتدا سیم های D1/D2/GND از پنل به قسمت Channel 1 متصل کنید.
سپس کابل های D1/D2/GND که از مانیتور ها آمده را به دو دسته مساوی تقسیم کرده و یک دسته را به Channel 2 و دسته دیگر را به Channel 3 در تکرار کننده متصل کنید. دقت کنید که اگر کابل D2 را به Channel 1 وصل کردید، کابل D1 نیز حتما به Channel 1 متصل شود.
نکته: محل نصب ایزولیتور بین پنل و مانیتورها می باشد.


به منظور خرید و یا دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آیفون های تصویری تکنما و قطعه Isolator با کارشناسان ما در واحد فروش و فنی تماس حاصل بفرمایید و یا از طریق فروشگاه اینترنتی سکیوریتی کالا اقدام به خرید آن نمایید.

تلفن دفتر مرکزی:   ۰۳۱۹۱۰۰۳۰۳۷

فکس: —

تلفن همراه (مدیریت): ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱ خانبانی

پشتیبانی فنی : ۰۹۳۵۶۴۰۱۸۰۹

ایمیل: info@ifs-co.ir

کانال تلگرام: کلیک کنید

صفحه اینستاگرام: کلیک کنید

فروشگاه اینترنتی تجهیزات حفاظتی: کلیک کنید

خرید اینترنتی آیفون تصویری: کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *