دوربین مداربسته HDCVI

یکی از جذاب ترین غرفه ها در نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۸، غرفه داهوا بود که در آن علاوه بر معرفی نرم افزار اختصاصی تشخیص و شناسایی چهره داهوا، اقدام به معرفی ورژن جدیدی از دوربین های مداربسته داهوا یعنی دوربین های HDCVI ورژن ۴ نموده اند.

از جمله ویژگی های این ورژن از دوربین ها کیفیت تصویر ۴K و تصویر عریض تر میباشد که این هدف با توجه به طراحی جدید کیس دوربین ها انجام پذیرفته است. در واقع با حذف سایه های کیس دوربین تصویری عریض تر به منظور مشاهده محیط با زاویه بیشتر بدست آمده است. از دیگر تغییرات در این ورژن دوربین مداربسته HDCVI وجود میکروفن حتی در مدل های بولت بود که پیش تر در مدل های دام شاهد این میکروفن ها بودیم که با استقبال بسیاری نیز روبرو بود. بنابرین باید دید با توجه به اینکه عمدتا استفاده از دوربین های بولت در محیط های باز میباشد، کارایی این میکروفن ها به چه صورت میباشد. در این نمایشگاه مهندی مهرجو توضیحات کاملی در مورد این دوربین ها ارائه کردند که پیشنهاد میکنیم اگر علاقه مند به این موضوع هستید این ویدیو را تماشا کنید.

بنابرین شما عزیزان میتوانید در ویدیو زیر سایر ویژگی های این دوربین ها را از جمله دوربین هایی با سنسور های دما و رطوبت را از زبان مهندس مهرجو مشاهده نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *