شاید در زمان خرید یک اپراتور درب اتوماتیک برای شما این سوال پیش آمده باشد که آیا نیازی به استفاده از قفل برقی میباشد یا خیر؟ بسیاری هم بدون توجه به مزایای قفل برقی اقدام به خرید و نصب آن میکنند که در نهایت از انتخاب خود راضی خواهند بود. بنابرین به صورت کلی میدانیم که انتخاب یک قفل برقی مناسب از لحاظ قیمت و کیفیت میتواند امنیت محل زندگی و یا کار شما را بسیار بالا ببرد.

به زبان ساده میتوان مزایای نصب درب بازکن برقی حیاط را اینگونه توصیف کرد. اگر شما برای درب پارکینگ خود جک درب اتوماتیک تهیه کرده اید و قصد نصب آن را دارید باید بدانید که جک ها در مقابل ضربه مقاوم نیستند و ضربه ناشی از برخورد اتومبیل، موتور و سایر اشیا به درب باعث میشود تا جک خریداری شده فاقد گارانتی شود. بنابرین اگر درب شما فاقد قفل برقی باشد ضربه وارد شده به درب به صورت مستقیم به جک ها وارد میشود و شافت جک این ضربه را باید تحمل کند اما اگر قفل بر روی درب نصب کنید، ضربه ای که ناشی از برخوردهای شدید و یا سپر خودرو یا حتی توپ فوتبال ! به درب را به میزان ۹۰% قفل برقی جذب میکند. پس میتوان گفت نصب قفل برقی ابتدا امنیت جک را تامین میکند، سپس امنیت منزل و یا محل کار را همانند سایر قفل ها تامین میکند.

قفل برقی اینالیایی

نحوه ی انتخاب قفل برقی:

اگر درب شما ریلی میباشد برای استفاده از قفل برقی باید از قفل های مخصوص درب های ریلی که با نام “قفل های برقی کلون” شناخته میشوند.

اگر درب شما لولایی و یا بازویی میباشد از قفل های برقی معمولی استفاده نمایید که از لحاظ کیفیت و قیمت مناسبترین قفل، قفل های برقی یوتاب میباشد که در دو مدل معمولی و ریموت دار عرضه شده است.

اگر درب شما به صورت کرکره میباشد از قفل های مخصوص کرکره برقی استفاده نمایید و نصب آن را به افراد باتجربه واگذار نمایید تا از بروز مشکلات و خسارات جلوگیری شود

اگر درب شما داخل ساختمان میباشد از قفل های برقی توکار استفاده نمایید.


به منظور دریافت راهنمایی های بیشتر، دریافت موجودی، قیمت و خرید محصول مورد نظر با کارشناسان واحد فروش و طی ساعات اداری تماس حاصل بفرمایید.

تلفن دفتر مرکزی اصفهان:   ۰۳۱۹۱۰۰۳۰۳۷

فکس: —

تلفن همراه (مدیریت): ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱

پشتیبانی: ۰۹۳۵۶۴۰۱۸۰۹

ایمیل: info@ifs-co.ir

کانال تلگرام: کلیک کنید

صفحه اینستاگرام: کلیک کنید

خرید اینترنتی قفل برقی: کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *