درب اتوماتیک چوبی

راهنمای خرید و نصب جک برقی –  درب اتوماتیک چوبی گزینه ی مناسبی برای افرادیست که خواهان داشتن زیبایی، امنیت و راحتی با یکدیگر هستند. درب چوبی امروزه بیش از قبل مورد توجه طراحان ساختمان قرار گرفته است و علاوه بر طراحان، مالکان ملک نیز اصرار به استفاده از این نوع درب ها در طراحی و ساخت آن دارند. اما سوال اصلی در طی مراحل ساخت و نصب درب این است که آیا این درب قابلیت اجرای نصب جک برقی نیز دارد؟ و اگر این قابلیت دارد چه راهکار های باید در نظر گرفت تا بعد از مدتی چهارچوب و ساختار درب دچار مشکل نشود.

 درب اتوماتیک چوبی

ظاهر ارگانیک و رنگ گرم درب های چوبی، پویایی خاصی به محیط زندگی میدهد اما این تنها ظاهر ماجراست، امنیت در این درب ها باید بیشتر از درب های آهنی مورد توجه قرار گیرد و به ضخامت و نوع چوب به کار برده شده و حتی رنگ و جلای استفاده شده نیز توجه کرد. بنابرین برای نصب جک درب اتوماتیک بیش از پیش باید به ضخامت و نوع چوب توجه کرد زیرا باید محل اتصالات جک از استحکام کافی برخوردار باشد. اما برای نصب جک بر روی اینگونه درب های چوبی باید نکات دیگری نیز رعایت کرد که یکی از آنها مهار وزن درب است.

زمانی که شما شرط اول نصب جک برقی، یعنی استفاده از جنس چوب مستحکم با ضخامت کافی را رعایت میکنید، ناخودآگاه وزن درب شما نیز افزایش میابد. این افزایش وزن در صورت بلند بودن لنگه و یا ارتفاع درب که معمولا اینچنین است نیاز به مهار شدن دارد. استفاده از اتصالات کمکی در نصب جک نه تنها عمر جک درب اتوماتیک شما را افزایش میدهد بلکه از خساراتی که ممکن است به مرور زمان پیش بیاید جلوگیری میکند. در عکس زیر یک نمونه از این اتصالات کمکی را میتوانید مشاهده کنید که به بالا و پایین درب متصل شده و جک برقی در وسط درب نصب شده است. نصب این اتصالات نیاز به همکاری شرکت نصب کننده جک برقی با شخص و یا شرکت درب ساز دارد.

درب اتوماتیک چوبی

بنابرین اگر قصد استفاده از درب اتوماتیک چوبی برای مجتمع مسکونی، اداری و یا ویلایی خود دارید پیشنهاد ما علاوه بر رعایت نکات بالا، این است که با مشاورین ما در طول ساخت و قبل از اجرای نصب درب در تماس باشید تا سایر شرایط نصب را بر اساس محیط محل نصب برای شما توضیح و جک برقی که میتوان در اینگونه درب ها استفاده کرد را پیشنهاد دهند.


برای این منظور شما عزیزان میتوانید با کارشناسان فنی و فروش ما با شماره های زیر و طی ساعات اداری تماس حاصل بفرمایید.

تلفن دفتر مرکزی:   ۰۳۱۹۱۰۰۳۰۳۷

فکس: —

تلفن همراه (مدیریت): ۰۹۱۳۳۶۴۸۶۴۱

پشتیبانی: ۰۹۳۵۶۴۰۱۸۰۹

ایمیل: info@ifs-co.ir

کانال تلگرام: کلیک کنید

صفحه اینستاگرام: کلیک کنید

فروشگاه اینترنتی تجهیزات حفاظتی: کلیک کنید

خرید اینترنتی جک درب اتوماتیک:  کلیک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *